اگر 9 دی 88 و حضور میلیونی مردم با بصیرت در دفاع از ولایت و جمهوریت اسلامی ایران رخ نمی داد اتفاقات تلخی در انتظار ایران بود و اولین افرادی که طعم این طعم تلخ را می چشیدند سران فتنه و طرفداران آنان می بودند.

اگر برگردیم به سال 88 و اگر فرض بر این بگیریم که 9 دی اتفاق نمی افتاد باتوجه به شواهد غیرقابل انکار کشف شده از فتنه گران و اتاق فرمان آنان در انگلیس بی شک برای تزریق موج تازه ای از اعتراضات می بایست یکی از سران فتنه قربانی می شد.

به احتمال قوی میرحسین موسوی گزینه ی اولی بود که می بایست قبل از کروبی از سوی اتاق فکر جنبش سبز برای ایجاد انگیزه در بین شورشیان کشته می شد تا فتنه گران بتوانند به اهداف پیش بینی شده خود که توسط سرویس های جاسوسی غرب مورد تحلیل قرار گرفته بود برسند و از آنجایی که این جنبش نمی توانست دو رهبر داشته باشد می بایست حتماً یکی از رهبران ابتدا از دور خارج می شد و سپس نفر دوم تا بتوانند رهبر اصلی خود را بر سر کار بیاورند.

9 دی 88 جان سران فتنه را نجات داد

نگاهی به آنچه که اگر 9 دی رخ نمیداد اتفاق می افتاد :

مرحله اول - 21 دی 88 :

- تلویزیون BBC فارسی : به اطلاع مردم ایران می رسانیم متأسفانه میرحسین موسوی کاندیدای ریاست جمهوری که در پی احقاق حقوق از دست رفته خود توسط رژیم بود، توسط نیروهای رژیم ایران کشته شد و همسر وی نیز در وضعیت وخیمی به سر می برد. معترضین بعد از این جنایت به خیابان ها ریخته اند و خشم و انزجار خود را با تخریب اماکن عمومی و حمله به چند پاسگاه پلیس و به آتش کشیدن چندین خودرو نشان داده اند. کروبی در بیانیه ای از مردم خواست تا در خیابان ها بمانند.

4 بهمن 88 :

تلویزیون VOA : خیابان های تهران شاهد درگیری شدید بین معترضین مسلح شده و نیروها امنیتی رژیم می باشد و در بعضی از خیابان ها جنازه های مردم نقش بر زمین است. معترضین در بضی از خیابان ها با ایجاد سنگر هایی محدوده نظامی خود را مشخص کرده اند. رژیم حالت فوق العاده اعلام نموده و از ارتش درخواست کمک برای حضور نظامی در خیابان را کرده است.

10 بهمن 88 :

شبکه خبر : متأسفانه در پی درگیری های داخلی در تهران و اکثر شهر های کشور دشمنان جمهوری اسلامی ایران فرصت را غنیمت شمرده و درگیری های پراکنده ای را در بعضی از مرز های ایران شروع کرده اند. این درگیری ها در منطقه سیستان به اوج خود رسیده و گروهک حامی فتنه گران به نام جندالله با عملیات های تروریستی و بمب گذاری ها باعث به شهادت رسیدن چندین نفر از هموطنان ما شده است. از این رو چند کشور سفرای خود را از تهران فرا خوانده اند. در پی درگیری ها در اکثر شهر های کشور فعالیت روزمره به حالت تعلیق درآمده و مردم برای بدست آوردن نان و غذا دچار مشکل شده اند.

21 بهمن 88:

تلویزیون BBC فارسی : کروبی طی بیانیه ای از معترضین خواست تا با حضور میلیونی خود در 22 بهمن مشت کوبنده ای به دهن رژیم بزنند.

مرحله دوم – 22 بهمن 88 :

تلویزیون BBC فارسی : متأسفانه با خبر شدیم در جریان راهپیمایی اعتراض آمیز مردم علیه رژیم مهدی کروبی توسط نیروهای رژیم کشته شد. پس از وقوع این حادثه دلخراش مردم معترض و طرفدان نظام که در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرده بودن باهم درگیر شدند. در پی این درگیری چندین نفر از مردم ایران کشته  و زخمی شده اند. خاتمی رهبر جدید معترضین با حمایت مالی جورج سوروس از آنان خواست تا رسیدن به خواسته های خود در خیابان ها بمانند. عده ای از معترضین با حمله به صدا و سیما توانستند کنترل این مکان را در اختیار خود در بیاورند.

30 بهمن 88 :

تلویزیون VOA : اوضاع در ایران بسیار بحرانی است. به گزارش سازمان ملل به زودی در ایران شاهد فاجعه انسانی خواهیم بود. آب، گاز و برق مردم در اکثر ایران قطع می باشد و مردم برای تأمین غذا و دارو با مشکلات عدیده ای روبرو هستند. اتحادیه اروپا و کنگره آمریکا خواستار تشدید تحریمات علیه رژیم ایران هستند تا بتوانند سران رژیم را تحت فشار قرار دهند. اوضاع در خیابان های تهران و اکثر شهر های ایران نا امن است و درگیری ها همچنان ادامه دارد. گزارش های رسیده حاکی از آن است اسرائیل با همکاری عربستان در حال حمله نظامی به ایران است....

7 اسفند ماه 88 :

تلویزیون BBC فارسی : به گزارش خبرنگار ما از ایران نیروهای کشورهای متحد اسرائیل و عربستان از سمت غرب و نیروهای جندالله، القاعده، انگلیس و آمریکا ازسمت شرق با همکاری معترضین در ایران حلقه محاصره تهران را هر روز تنگ تر می کنند. این حمله نظامی علیه رژیم باعث شده تا چندصد هزار نفر از مردم ایران کشته و آواره شوند. آنچیز که در تصاویر می بینید ویرانه هایست که از شهر های ایران به جای مانده است.

مرحله سوم 12 اسفند 88 :

-  نیروهای متحد توانستند کنترل تهران را بدست بگیرند. سربازان اسرائیلی، آمریکای، انگلیسی و گروه های جندالله و القاعده با تعرض به نوامیس ایرانی و کشتن پسران و مردان دست به جنایات هولناکی زده اند. این درحالیست که رهبر معترضان محمد خاتمی مردم را دعوت به خویشتن‌داری می کند. و تو خود حدیث مفصل بخوان ازاین مجمل....

پ,ن1 : و به کوری چشم دشمنان ایران اسلامی، مردم غیور ایران با بصیرت حامی خون ریخته شده جوانان خود خواهند بود و نمونه این بصیرت را در 9 دی 88 به جهانیان نشان دادند.

پ,ن2 : آیت الله میرزا مهدی اصفهانی از قول استاد خود حضرت آیت الله نائینی نقل می کند:«در دوران جنگ جهانی اول و اشغال ایران توسط قوای انگلیسی و روسی،که حملات و هجوم ها به ملت شیعه اوج گرفته بود،آیه الله نائینی خیلی پریشان بودند و نگران از این که این وضع به کجا خواهد انجامید،نکند که این کشور محب دوستدار امام زمان(عج)از بین برود و سقوط کند.در همین زمان ها،شبی به امام عصر(عج)متوسل می شوند و در حال توسل و گریه و ناراحتی به خواب می روند و خواب می بینند دیواری است به شکل نقشه ایران و این دیوار ترک برداشته و خم  شده و در حال افتادن اسن.در زیر این دیوار،یک عده زن و بچه  نشسته اند و دیوار دارد روی سر این ها خراب می شود.

آقای نائینی وقتی این صحنه را می بینند به قدری نگران می شوند که فریاد می زنند و می گویند که خدایا این وضع به کجا خواهد انجامید؟

در این حال می بینند که حضرت ولی عصر(عج)تشریف آوردند و انگشت مبارکشان را به طرف دیواری که خم شده و در حال افتادن بود،گرفتند و آن را بلند کردند و دو مرتبه سر جایش قرار دادند و بعد فرمودند:"این جا شیعه خانه ما است.می شکند،خم می شود،خطر هست،ولی ما نمیگذاریم سقوط کند،ما نگهش می داریم."» منبع:فرازهایی از تجلیات امام عصر(عج)ص54،میرمهر،ص25


موضوعات مرتبط: بدون دسته

تاريخ : دوشنبه هشتم دی 1393 | 15:23 | نویسنده : سرباز ولایت | 9 فدایی
       

.: Weblog Themes By KHBT :.